Reference


Reference ke stažení v anglickém jazyce (formát PDF, 362 kB)

Martine Kok


S paní Tatianou Kodrasovou naše společenství vlastníků jednotek spolupracuje od roku 2008. Zajišťuje pro nás pravidelný úklid domu. Domnívám se, že jsme dlouhodobě spokojeni s poskytovanými službami. S paní Kodrasovou se dá dobře dohodnout, pokud je potřeba řešit problémy vyplývající z provozu domu.

Ing. Helena Kolářová
Společenství pro dům č.p. 1375, Praha – Nusle


Táňa pro mne pracuje již mnoho let, je absolutně spolehlivá, pečlivá a zručná. Má domácnost vypadá po její návštěvě vždy perfektně včetně dokonale vyžehleného prádla. Jejích služeb a přístupu si nesmírně vážím, při mém pracovním vytížení je pro mne nepostradatelnou pomocí a považuji ji za člena naší rodiny.

Jana Z.


Vážená paní Kodrasová,

Měl jsme možnost zhlédnout nově vzniklé webové stránky určené k úklidu. Musím říci, že jsou velice hezky zpracované, srozumitelné a přehledné. Chtěl bych Vám poděkovat za dosavadní spolupráci. Musím říci, že se při zadávání úklidu vždy mohu naprosto spolehnout na dochvilnost, pečlivost, kvalitu odvedené práce a v neposlední řadě se mohu spolehnout i na bezpečnost od Vašich pracovníků, kterých jste garantem, která je v dnešní době velice důležitá. Vážená paní Kodrasová, věřím že naše spolupráce jak v denních úklidech domácností, či generální úklidech bude nadále pokračovat a budu se moci spolehnout na kvalitu odvedené práce za přijatelné ceny.

Ing. Tomáš Pastrňák


Reference ke stažení v anglickém jazyce (formát PDF, 195 kB)

Peta Matousek


Oli has been working with our family for almost a year now and has been taking care of our son since he was 3 months old. Since going back to work we had the option of bringing our son to daycare or to find a reliable babysitter. We are so happy that we decided for the second option and to have found Oli. She is really amazing in taking care of our son: professional, responsible, but also so sweet and so much fun for our son. In participating in our household she has a really pleasant way of working, where she is very pro-active with a modest personality. Besides taking care of our son she helps out in cooking, where she prepares delicious meals. For our busy household Oli is a star.

Lokke S.